Гіпокаліємія бурм (BHK)
Породи для яких підходить дослідження:

Захворювання характеризується низьким рівнем концентрації іонів калію в сироватці крові бурм. Фенотипічно проявляється у вигляді м'язової слабкості (в першу чергу шийніих м'язів), пов'язаної з епізодичною або постійною гипокалімією.

Інтерпретація результатів

• Аутосомно-рецесивний характер успадкування

AR
MM - високий ризик розвитку захворювання, генетично хворий
NM - здоровий, носій
NN - здоровий, не несе мутацію захворювання

Молекулярна генетика (для фахівців)

Захворювання пов'язане з мутацією c.2899 C> T в гені WNK4 (WNK lysine deficient protein kinase 4). Мутація призводить до формування передчасного стоп-кодону.

Літературні дані

Gandolfi B, Gruffydd-Jones TJ, Malik R, Cortes A, Jones BR, Helps CR, Prinzenberg EM, Erhardt G, Lyons LA. First WNK4-hypokalemia animal model identified by genome-wide association in Burmese cats. PLoS One. 2012; 7 (12): e53173. doi: 10.1371 / journal.pone.0053173. Epub 2012 Dec 28. PubMed PMID: 23285264; PubMed Central PMCID: PMC3532348.


ВАЖЛИВО!
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
01
Додайте вихованця в особистому кабінеті. Якщо ви хочете щоб була прописана ідентифікація тварини в результатах, ваш вихованець повинен бути чипованих (клеймо). Тільки вет лікар, керівник клубу або представник лабораторії може провести ідентифікацію тварини (сканування чіпа, наступний відбір біоматеріалу і завірення підписом і печаткою в анкеті).
02
Оформіть замовлення на сайті. Заповніть анкету на генетичне дослідженні (зверніться до адміністраторів). Також Ви можете звернутися в наш офіс для забору буккального епітелію (собакам породи: ам. Стаф, пітбуль, ам. Буллі не виконуэмо, сдякуэмо за розуміння).
03
Підпишіть на пакеті для біоматеріалу кличку тварини і номер Замовлення (який видно в особистому кабінеті і приходить на email)
04
Візьміть ватну паличку за один кінець. Уникайте торкання протилежним кінцем палички рук і навколишніх предметів
05
Протягом 10 секундвозвратно - поступальною ходою, обертаючи ватяну паличку, зберіть клітини епітелію внутрішньої сторони щоки, уникайте потрапляння на паличку великої кількості слини
06
Обріжте ножицями кінець палички, за який Ви трималися рукою, помістіть в паперовий конверт. Повторіть процедуру з трьома іншими ватяними паличками
07
Надішліть конверт Новою Поштою ( біоматеріал відсилається за рахунок відправника!) : г. Харьков, Нова пошта, відділення №8, ТОВ "Зооген Україна" (ОКПО 41890252) т. 067 629 00 42. (представник компанії)
08
Отримати результати аналізів в особистому кабінеті, срок виконання тестів на сайті вказан із розрахунку коли біоматеріал надійшов до лабораторії !
Після відправки повідомте номер ТТН Адміністратору Зооген Україна
Список партнерів, для здачі аналізів
Гіпокаліємія бурм (BHK)
CSD005
Код дослідження:
CSD005
OMIA:
Термін виконання:
25
Ціна:
660грн
Вихованець: