Черепно-лицьова дисплазія бурм (FND)
Породи для яких підходить дослідження:

Захворювання характеризується порушеннями у формуванні черепа, через дефект в черепі відбувається випинання головного мозку. Очі і вуха погано сформовані. Кошенята народжуються живими, але не виживають. У кішок з цим синдромом спостерігаються кісткові дефекти черепа, «заяча губа», дермоіди і аномалії століття.

Інтерпретація результатів

Аутосомно-рецесивний характер успадкування

MM - розвивається черепно-лицьова дисплазія
NM - тварина не має черепно-лицьової дисплазії, але кістки лицьової частини черепа можуть бути укарочени (брахицефалия)
NN - здоровий, не несе мутацію захворювання

Молекулярна генетика (для фахівців)

Мутація c.496delCTCTCAGGACTG в гені ALX1 (Aristaless-Like Homeobox 1).

Літературні дані

Lyons LA, Erdman CA, Grahn RA, Hamilton MJ, Carter MJ, Helps CR, Alhaddad H, Gandolfi B. Aristaless-Like Homeobox protein 1 (ALX1) variant associated with craniofacial structure and frontonasal dysplasia in Burmese cats. Dev Biol. 2016 Jan 15; 409 (2): 451-8. doi: 10.1016 / j.ydbio.2015.11.015. Epub 2015 Dec 2. PubMed PMID: 26610632; PubMed Central PMCID: PMC4724490.


ВАЖЛИВО!
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
01
Додайте вихованця в особистому кабінеті. Якщо ви хочете щоб була прописана ідентифікація тварини в результатах, ваш вихованець повинен бути чипованих (клеймо). Тільки вет лікар, керівник клубу або представник лабораторії може провести ідентифікацію тварини (сканування чіпа, наступний відбір біоматеріалу і завірення підписом і печаткою в анкеті).
02
Оформіть замовлення на сайті. Заповніть анкету на генетичне дослідженні (зверніться до адміністраторів). Також Ви можете звернутися в наш офіс для забору буккального епітелію (собакам породи: ам. Стаф, пітбуль, ам. Буллі не виконуэмо, сдякуэмо за розуміння).
03
Підпишіть на пакеті для біоматеріалу кличку тварини і номер Замовлення (який видно в особистому кабінеті і приходить на email)
04
Візьміть ватну паличку за один кінець. Уникайте торкання протилежним кінцем палички рук і навколишніх предметів
05
Протягом 10 секундвозвратно - поступальною ходою, обертаючи ватяну паличку, зберіть клітини епітелію внутрішньої сторони щоки, уникайте потрапляння на паличку великої кількості слини
06
Обріжте ножицями кінець палички, за який Ви трималися рукою, помістіть в паперовий конверт. Повторіть процедуру з трьома іншими ватяними паличками
07
Надішліть конверт Новою Поштою ( біоматеріал відсилається за рахунок відправника!) : г. Харьков, Нова пошта, відділення №8, ТОВ "Зооген Україна" (ОКПО 41890252) т. 067 629 00 42. (представник компанії)
08
Отримати результати аналізів в особистому кабінеті, срок виконання тестів на сайті вказан із розрахунку коли біоматеріал надійшов до лабораторії !
Після відправки повідомте номер ТТН Адміністратору Зооген Україна
Список партнерів, для здачі аналізів
Черепно-лицьова дисплазія бурм (FND)
CSD012
Код дослідження:
CSD012
OMIA:
Термін виконання:
25
Ціна:
700грн
Вихованець: