Друзі! Запасайтеся новорічними купонами за СУПЕР низькою ціною!
Друзі! Запасайтеся новорічними купонами за СУПЕР низькою ціною!

Дорогі друзі!

Напередодні новорічних свят, компанія ЗООГЕН Україна, пропонує придбати купони 100% передоплати для будь-яких * тестів з генетики захворювань собак і кішок!


Для собак, номінал - 500 грн;

Для кішок - 300 грн;


Купони, придбані по акції, можуть бути використані на будь-які поодинокі дослідження з 09 січня 2019 року в протягом року.

Акція діє з 17 грудня 2018 р до 25 грудня 2018 р до 23:59.

Оплата купона фіксується за часом і датою платіжного документа.

Купівля купонів дає можливість провести дослідження по передоплаті в будь-який зручний для Вас час на протязі всього 2019 року.

Ви можете придбати необмежену кількість купонів, після чого використовувати їх на свій розсуд: розтягнути на весь рік для себе, додавати як бонус до продаваним цуценятам і кошенятам, ділитися з друзями, дарувати.


NB! На купони не поширюються на знижки розплідників, клубів і партнерів!

       Купони, придбані не в Українському представництві ЗООГЕН УКРАЇНА, а саме в Росії, Білорусі, Казахстані, Естонії та Литві, приймаються в роботу ТІЛЬКИ при доплаті різниці вартості дослідження (за формулою: Вартість дослідження - Вартість купона = Доплата за дослідження при використанні "чужих купонів ")

       * Купони не можуть бути використані для оплати за комплексні дослідження, встановлення спорідненості і забарвлення.

       Замовити купон ви зможете зв'язавшись з нашими менеджерами по слід контактними даними:


+380 44 390 00 42

+380 67 629 00 42

Viber +380676290042

info@zoogen.ua

https://zoogen.ua


Ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним для Вас способом (карта Приват банку, Моно банку, УкрСиббанку, розрахунковий рахунок УкрСиббанк, а також через зручну форму оплати на сайті) зробити замовлення і отримати рахунок на оплату тестів ви зможете зв'язавшись з менеджером компанії ЗООГЕН Україна.

Протягом доби з моменту оплати Вам надійде лист з унікальними кодами, які треба буде зберегти і вказати при здачі дослідження.

Друзі! Запасайтеся новорічними купонами по СУПЕР низькою ціною!