Додаткова проба (щеня, кобель, сука) до DCI001
Породи для яких підходить дослідження:

Одним з дивних властивостей ДНК тварин є її надмірність, тобто в геномі міститься величезна кількість послідовностей, зміни в яких жодним чином не позначаються на ознаках, вони не є генами не кодують білки. Однією з таких послідовностей є група коротких тандемних повторів ( STR - short tandem repeat ) - вони присутні на всіх хромосомах, а всього в геномі їх може бути кілька сотень. Область хромосоми , в якій знаходиться повтор прийнято називати локусом . Відмінною особливістю STRє те, що вони складаються з багато разів повторених одних і тих же блоків, кількість яких може варіювати в різних межах, визначаючи довжину всього локусу, тобто в геномі тварини міститься безліч локусів, STR в яких мають різну довжину. Всі тварини, включаючи людину, унікальні не тільки по видимим ознакам, а й за поєднанням довжин STR в серії локусів.

Логічно, що якщо виміряти довжини STR в одному і тому ж локусі у різних тварин - вони можуть відрізнятися, але можуть і збігтися (варіювання довжин обмежено), тому, як було підраховано статистично, щоб ідентифікувати практично унікально кожна тварина всередині одного виду необхідно виміряти довжини STR як мінімум в 15-20 різних локусах у однієї тварини - це дозволить з вірогідністю не менше 99,7% стверджувати, що на планеті більше немає тваринного з таким же поєднанням довжин STR . Решта 0,3% - ймовірність того, що все-таки може знайтися ще одне таке ж тварина - подія вкрай рідкісна, але все-таки ймовірне. Чим більше локусів буде взято для вимірювання - тим менше ймовірність випадкового збігу з іншим тваринам.

Вимірювання розмірів 18 локусів в межах однієї породи дозволяє з імовірністю не менше 99,9% ідентифікувати кожну тварину в популяції - це називається генетична ідентифікація.

Важливим обмеженням на встановлення спорідненості, особливо для високоімбридних порід, є низька його достовірність в тих випадках, коли ставиться питання про батьківство (або материнство) між собаками одного посліду або від одних батьків (тобто братами або сестрами, наприклад, хто з двох братів реально є батьком цуценя), або батьками та їхніми дітьми (наприклад, хто є реальним батьком цуценя: його очікуваний батько або дід по родоводу) - слід пам'ятати, що в цьому випадку, незважаючи на статистичну високу достовірність, результат підтвердження спорідненості може виявитися недостовірним в силу високої генетичної близькості братів / сестер та їхніх батьків. У цих випадках ми не рекомендуємо проводити встановлення генетичного споріднення, тому що його результат при технічній достовірності може ввести в оману.

В результаті проведення генетичної ідентифікації собаки видається генетичний паспорт, який може бути використаний в подальшому при встановленні спорідненості - при цьому повторний аналіз біологічного матеріалу не потрібно.

ВАЖЛИВО!
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
01
Додайте вихованця в особистому кабінеті. Якщо ви хочете щоб була прописана ідентифікація тварини в результатах, ваш вихованець повинен бути чипованих (клеймо). Тільки вет лікар, керівник клубу або представник лабораторії може провести ідентифікацію тварини (сканування чіпа, наступний відбір біоматеріалу і завірення підписом і печаткою в анкеті).
02
Оформіть замовлення на сайті. Заповніть анкету на генетичне дослідженні (зверніться до адміністраторів). Також Ви можете звернутися в наш офіс для забору буккального епітелію (собакам породи: ам. Стаф, пітбуль, ам. Буллі не виконуємо,дякуємо за розуміння).
03
Підпишіть на пакеті для біоматеріалу кличку тварини і номер Замовлення (який видно в особистому кабінеті і приходить на email)
04
Візьміть ватну паличку за один кінець. Уникайте торкання протилежним кінцем палички рук і навколишніх предметів
05
Протягом 10 секундвозвратно - поступальною ходою, обертаючи ватяну паличку, зберіть клітини епітелію внутрішньої сторони щоки, уникайте потрапляння на паличку великої кількості слини
06
Обріжте ножицями кінець палички, за який Ви трималися рукою, помістіть в паперовий конверт. Повторіть процедуру з трьома іншими ватяними паличками
07
Надішліть конверт Новою Поштою ( біоматеріал відсилається за рахунок відправника!) : г. Харьков, Нова пошта, відділення №8, ТОВ "Зооген Україна" (ОКПО 41890252) т. 067 629 00 42. (представник компанії)
08
Отримати результати аналізів в особистому кабінеті, срок виконання тестів на сайті вказан із розрахунку коли біоматеріал надійшов до лабораторії !
Після відправки повідомте номер ТТН Адміністратору Зооген Україна
Список партнерів, для здачі аналізів
Додаткова проба (щеня, кобель, сука) до DCI001
DCI002
Код дослідження:
DCI002
OMIA:
Термін виконання:
40
Ціна:
1200грн
Вихованець: