Ген H (арлекін) *
Породи для яких підходить дослідження:

- H (арлекін, проявляється при наявності Мерля)
- h (НЕ арлекін)

Локус H в поєднанні з локусом М (мерль) зумовлює утворення забарвлення арлекін - класичного забарвлення німецьких догів, при якому на білому фоні по всій голові і корпусу розкидані чорні розірвані плями.

Локус H - спадковий модифікатор забарвлення мерль, який змінює забарвлення між темними плямами, характерними для «чистого» Мерлю, на білий, саме тому арлекін проявляється тільки у собак-носіїв мерль (SILV). Мутація, що сприяє появі забарвлення арлекін, не проявляється у собак-ні-носіїв мерль, і може не проявлятися у гомозигот по Мерлю.

Всі собаки з забарвленням арлекін є гетерозиготами по мутації, тому що гомозиготний стан H / H летальний, такі цуценята гинуть в процесі раннього ембріогенезу.

Молекулярна генетика (для фахівців): 

Мутація, пов'язана з виникненням забарвлення арлекін - однонуклеотидна заміна c.146T> G в 2 екзоні гена PSMB7, що кодує β2 каталітичну субодиницю протеосоми, що приводить до заміни валіну на гліцин.

література:

Clark, LA., Tsai, KL., Starr, AN., Nowend, KL., Murphy, KE .: A missense mutation in the 20S proteasome β2 subunit of Great Danes having harlequin coat patterning. Genomics 97: 244-8, 2011. Pubmed reference: 21256207.ВАЖЛИВО!
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
01
Додайте вихованця в особистому кабінеті. Якщо ви хочете щоб була прописана ідентифікація тварини в результатах, ваш вихованець повинен бути чипованих (клеймо). Тільки вет лікар, керівник клубу або представник лабораторії може провести ідентифікацію тварини (сканування чіпа, наступний відбір біоматеріалу і завірення підписом і печаткою в анкеті).
02
Оформіть замовлення на сайті. Заповніть анкету на генетичне дослідженні (зверніться до адміністраторів). Також Ви можете звернутися в наш офіс для забору буккального епітелію (собакам породи: ам. Стаф, пітбуль, ам. Буллі не виконуэмо, сдякуэмо за розуміння).
03
Підпишіть на пакеті для біоматеріалу кличку тварини і номер Замовлення (який видно в особистому кабінеті і приходить на email)
04
Візьміть ватну паличку за один кінець. Уникайте торкання протилежним кінцем палички рук і навколишніх предметів
05
Протягом 10 секундвозвратно - поступальною ходою, обертаючи ватяну паличку, зберіть клітини епітелію внутрішньої сторони щоки, уникайте потрапляння на паличку великої кількості слини
06
Обріжте ножицями кінець палички, за який Ви трималися рукою, помістіть в паперовий конверт. Повторіть процедуру з трьома іншими ватяними паличками
07
Надішліть конверт Новою Поштою ( біоматеріал відсилається за рахунок відправника!) : г. Харьков, Нова пошта, відділення №8, ТОВ "Зооген Україна" (ОКПО 41890252) т. 067 629 00 42. (представник компанії)
08
Отримати результати аналізів в особистому кабінеті, срок виконання тестів на сайті вказан із розрахунку коли біоматеріал надійшов до лабораторії !
Після відправки повідомте номер ТТН Адміністратору Зооген Україна
Список партнерів, для здачі аналізів
Ген H (арлекін) *
DSC007
Код дослідження:
DSC007
OMIA:
Термін виконання:
25
Ціна:
990грн
Вихованець: