Ген Е, алель e3 (світло-кремове забарвлення Хаскі)
Породи для яких підходить дослідження:

N / N - не несе алель e3 (N - будь-який інший алель серії)

N / e3 - несе алель е2

e3 / e3 - гомозигота по алелю рецесивного рудого окрасу


Локус Е (extension) - «розподіл кольору» - відповідає за наявність і розподіл еумеланінової (темної) пігментації.

Для локусу Е описано безліч алелей: EM (маска)> EG (грізлі, доміно), E> e2, є3> e1 (рецесивний рудий). Порядок домінування остаточно не встановлено.

Рецесивні алелі в локусі Е - алелі е - блокують появу темної пігментації. У гомозиготному стані - у собак з генотипом е / е - буде відсутній темний (чорний або коричневий) пігмент, і як наслідок, собака буде рудої ( «рецесивний рудий»). Під дією модифікаторів забарвлення рецесивний рудий може мати різні відтінки - яскраво-рудий, кремовий, лимонний, абрикосовий, помаранчевий, світло-жовтий білий та ін. Алель е не впливає на пігментацію шкіри, колір носа і очей, тому у рецесивних рудих собак (е / е) можливе чорне забарвлення шкіри і носа. У гетерозиготі Е домінує над е, отже собака з генотипом Е / е - буде з темним забарвленням.

Гомозиготна собака по алелі Е (ЕЕ) - темна собака (чорна або коричнева).

У хаскі присутні два алелі рецесивного рудого: e1, що приводить до насиченого рудого, характерний для більшості порід, і алель e3, що приводить до практично білого окрасу. Алель e3 домінує на e1, таким чином гетерозигота e1 / e3 фенотипічно виглядає як біла.

Даний тест спрямований на виявлення алеля e3.

ВАЖЛИВО!
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
01
Додайте вихованця в особистому кабінеті. Якщо ви хочете щоб була прописана ідентифікація тварини в результатах, ваш вихованець повинен бути чипованих (клеймо). Тільки вет лікар, керівник клубу або представник лабораторії може провести ідентифікацію тварини (сканування чіпа, наступний відбір біоматеріалу і завірення підписом і печаткою в анкеті).
02
Оформіть замовлення на сайті. Заповніть анкету на генетичне дослідженні (зверніться до адміністраторів). Також Ви можете звернутися в наш офіс для забору буккального епітелію (собакам породи: ам. Стаф, пітбуль, ам. Буллі не виконуэмо, сдякуэмо за розуміння).
03
Підпишіть на пакеті для біоматеріалу кличку тварини і номер Замовлення (який видно в особистому кабінеті і приходить на email)
04
Візьміть ватну паличку за один кінець. Уникайте торкання протилежним кінцем палички рук і навколишніх предметів
05
Протягом 10 секундвозвратно - поступальною ходою, обертаючи ватяну паличку, зберіть клітини епітелію внутрішньої сторони щоки, уникайте потрапляння на паличку великої кількості слини
06
Обріжте ножицями кінець палички, за який Ви трималися рукою, помістіть в паперовий конверт. Повторіть процедуру з трьома іншими ватяними паличками
07
Надішліть конверт Новою Поштою ( біоматеріал відсилається за рахунок відправника!) : г. Харьков, Нова пошта, відділення №8, ТОВ "Зооген Україна" (ОКПО 41890252) т. 067 629 00 42. (представник компанії)
08
Отримати результати аналізів в особистому кабінеті, срок виконання тестів на сайті вказан із розрахунку коли біоматеріал надійшов до лабораторії !
Після відправки повідомте номер ТТН Адміністратору Зооген Україна
Список партнерів, для здачі аналізів
Ген Е, алель e3 (світло-кремове забарвлення Хаскі)
DSC010
Код дослідження:
DSC010
OMIA:
Термін виконання:
10
Ціна:
950грн
Вихованець: