Куцехвостість
"Натуральний бобтейл" викликаний мутацією в "T" гені, візуально проявляється у вигляді укороченого хвоста. Має аутосомно-домінантний тип спадкування, тобто навіть однієї копії мутантного гена досить для вияву ознаки. 
Довжина укороченого хвоста може варіюватись в залежності від інших поки не з'ясованих генетичних акторів, в деяких випадках це може бути наполовину укорочений хвіст, в деяких - майже повна його відсутність. 
Виходячи з наукових даних, присутність двох мутантних алелей летально, такі собаки гинуть. 

Тест не виконується для наступних порід: Бульдог, Бостонський тер'єр, Кавалер Кінг Чарльз спаніель, шнауцер, Парсон Рассел тер'єр, Ротвейлер, Французський бульдог.

література: 
Hytönen, MK, Grall, A., Hédan, B., Dréano, S., Seguin, SJ, Delattre, D., Thomas, A., Galibert, F., Paulin, L., Lohi, H., Sainio, K., André, C.: Ancestral T-box mutation is present in many, but not all, short-tailed dog breeds. J Hered 100: 236-40, 2009 Pubmed reference: 18854372. DOI: 10.1093 / jhered / esn085.

ВАЖЛИВО!
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
01
Додайте вихованця в особистому кабінеті. Якщо ви хочете щоб була прописана ідентифікація тварини в результатах, ваш вихованець повинен бути чипованих (клеймо). Тільки вет лікар, керівник клубу або представник лабораторії може провести ідентифікацію тварини (сканування чіпа, наступний відбір біоматеріалу і завірення підписом і печаткою в анкеті).
02
Оформіть замовлення на сайті. Заповніть анкету на генетичне дослідженні (зверніться до адміністраторів). Також Ви можете звернутися в наш офіс для забору буккального епітелію (собакам породи: ам. Стаф, пітбуль, ам. Буллі не виконуэмо, сдякуэмо за розуміння).
03
Підпишіть на пакеті для біоматеріалу кличку тварини і номер Замовлення (який видно в особистому кабінеті і приходить на email)
04
Візьміть ватну паличку за один кінець. Уникайте торкання протилежним кінцем палички рук і навколишніх предметів
05
Протягом 10 секундвозвратно - поступальною ходою, обертаючи ватяну паличку, зберіть клітини епітелію внутрішньої сторони щоки, уникайте потрапляння на паличку великої кількості слини
06
Обріжте ножицями кінець палички, за який Ви трималися рукою, помістіть в паперовий конверт. Повторіть процедуру з трьома іншими ватяними паличками
07
Надішліть конверт Новою Поштою ( біоматеріал відсилається за рахунок відправника!) : г. Харьков, Нова пошта, відділення №8, ТОВ "Зооген Україна" (ОКПО 41890252) т. 067 629 00 42. (представник компанії)
08
Отримати результати аналізів в особистому кабінеті, срок виконання тестів на сайті вказан із розрахунку коли біоматеріал надійшов до лабораторії !
Після відправки повідомте номер ТТН Адміністратору Зооген Україна
Список партнерів, для здачі аналізів
Куцехвостість
DSM004
Код дослідження:
DSM004
OMIA:
Термін виконання:
25
Ціна:
955грн
Вихованець: