Довжина шерсті, мутація p.C95F (c.284G>T)
Породи для яких підходить дослідження:
Австралійська вівчарка (ауссі) Австралійська вівчарка Австралійський шовковистий тер'єр Біла швейцарська вівчарка Бівер Бородатий коллі Бульмастиф Веймаранер Вельш-коргі-кардиган Вельш- коргі- пемброк Вельштер'єр Угорська вижла Вест-хайленд-уайт-тер'єр Східноєвропейська вівчарка Далматин Джек рассел тер'єр Йоркширський тер'єр Керрі-блю-тер'єр Китайська хохлата собака Коллі Коллі гладкошерстий Коллі довгошерстий Лабрадор Ретрівер Мопс Німецька вівчарка Норвіч тер'єр Норфолк тер'єр Парсон Рассел тер'єр Пінчер (Німецький пінчер) Португальська поденгу (Португальська кроляча собака) Різеншнауцер Rottweiler Самоед Сенбернар Такса Уиппет Французький бульдог Чесапік бей ретривер Чихуахуа Шипперке Ентлебухер зенненхунд Ердельтер'єр Шиба-іну Шотланскій тер'єр Шведський вальхунд Шарпей Дірхаунд Кувас Керн-тер'єр Мастиф Великий швейцарський зенненхунд Бельгійська вівчарка Саалюкі

Тест дозволяє виявити приховане носійство довгу шерсть.LL - довга шерсть / long hair, SS - коротка шерсть / short hair, SL (коротка шерсть, носій довгу шерсть)
У деяких випадках, особливо коли в породі зустрічаються собаки як з довгою шерстю, так і з короткою важливо знати генотип по гену, який визначає довжину шерсті. 

Тест дозволяє виявити приховане носійство довгої шерсть і найбільш оптимальним чином спланувати в'язки. 
Для цього дослідження часто зустрічається назва "Тест на ген" Флаффі (англ. - пухнастий) ". 

Тест тимчасово не виконується для наступних порід: Афганський хорт, Длинношерстна салюки, Евразіер, Фінський лаппхунд, Чау-чау, Чинук.
Для порід Акіта-іну , Сибірський хаскі і Самоед розроблений окремий тест на виявлення мутації c.578C> T: Довжина вовни Акіта-іну, Сибірських хаскі і Самоїдів

• Інтерпретація результатів: 

Аутосомно-рецесивний характер успадкування
Коротка шерсть (S)> Довга шерсть (l) можливі генотипи 

Прояв і характер успадкування

генотип SS Собака має коротку шерсть, не несе алель довгого хутра. У нащадків такої собаки не може бути цуценят з довгим хутром.

генотип Sl Собака має коротке хутро, несе алель довгого хутра і може передати її нащадкам. У таких собак можуть народитися цуценята як з довгим хутром, так і з коротким в залежності від генотипу другого з батьків.

генотип ll Собака має довге хутро, не несе алель короткого хутра. У таких собак можуть народитися цуценята як з довгим хутром, так і з коротким в залежності від генотипу другого з батьків.

результати в'язок 

Виберіть по горизонталі генотип одного з батьків

Генотип першого з батьків: SS (коротке хутро)

Генотип другого з батьків: SS (коротке хутро)

Всі цуценята будуть мати генотип SS – коротке хутро. Ніхто не несе алель довгого хутра.
Генотип другого з батьків: SL (коротке хутро) Всі цуценята будуть з коротким хутром. З ймовірністю 50% (половина посліду) цуценята будуть мати генотип SS - не будуть нести алель довгого хутра. Друга половина посліду матиме генотип SL - носії алелі довгого хутра.
Генотип другого з батьків: LL (довге хутро)
Всі цуценята будуть з коротким хутром і мати генотип SL - будуть нести алель довгого хутра.ВАЖЛИВО!
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
01
Додайте вихованця в особистому кабінеті. Якщо ви хочете щоб була прописана ідентифікація тварини в результатах, ваш вихованець повинен бути чипованих (клеймо). Тільки вет лікар, керівник клубу або представник лабораторії може провести ідентифікацію тварини (сканування чіпа, наступний відбір біоматеріалу і завірення підписом і печаткою в анкеті).
02
Оформіть замовлення на сайті. Заповніть анкету на генетичне дослідженні (зверніться до адміністраторів). Також Ви можете звернутися в наш офіс для забору буккального епітелію (собакам породи: ам. Стаф, пітбуль, ам. Буллі не виконуємо,дякуємо за розуміння).
03
Підпишіть на пакеті для біоматеріалу кличку тварини і номер Замовлення (який видно в особистому кабінеті і приходить на email)
04
Візьміть ватну паличку за один кінець. Уникайте торкання протилежним кінцем палички рук і навколишніх предметів
05
Протягом 10 секундвозвратно - поступальною ходою, обертаючи ватяну паличку, зберіть клітини епітелію внутрішньої сторони щоки, уникайте потрапляння на паличку великої кількості слини
06
Обріжте ножицями кінець палички, за який Ви трималися рукою, помістіть в паперовий конверт. Повторіть процедуру з трьома іншими ватяними паличками
07
Надішліть конверт Новою Поштою ( біоматеріал відсилається за рахунок відправника!) : г. Харьков, Нова пошта, відділення №8, ТОВ "Зооген Україна" (ОКПО 41890252) т. 067 629 00 42. (представник компанії)
08
Отримати результати аналізів в особистому кабінеті, срок виконання тестів на сайті вказан із розрахунку коли біоматеріал надійшов до лабораторії !
Після відправки повідомте номер ТТН Адміністратору Зооген Україна
Список партнерів, для здачі аналізів
Довжина шерсті, мутація p.C95F (c.284G>T)
DSM001
Код дослідження:
DSM001
OMIA:
Термін виконання:
30
Ціна:
1005грн
Вихованець: