Довжина шерсті, мутація p.A193V (c.578C>T)
Породи для яких підходить дослідження:
Тест дозволяє виявити приховане носійство довге хутро і найбільш оптимальним чином спланувати в'язки. 
Для Акіта-іну, Сибірських хаскі і самоїдів виявлена окрема мутація, яка визначає довжину шерсті, виконавши дане дослідження Ви будете знати генотип по довжині хутра саме для цих порід. 

Тест тимчасово не виконується для наступних порід: Афганський хорт, Длинношерстная салюки, Евразіер, Фінський лаппхунд, Чау-чау, Чинук. 
Для інших порід необхідно здавати тест на Довжину вовни собак ( "Флаффі") .
• діагностика: 
Виявляється мутація c.578C> T в гені FGF5 (fibroblast growth factor 5).
• Інтерпретація результатів: 

Аутосомно-рецесивний характер успадкування
Короткехутро (Sa)> Довге хутро (la) 
можливі генотипи 

Прояв і характер успадкування

генотип SaSa Собака має коротке хутро, не несе алель довгого хутра. У нащадків такої собаки не може бути цуценят з довгим хутром.
Sala Собака має коротке хутро, несе алель довгого хутра і може передати її нащадкам. У таких собак можуть народитися цуценята як з довгим хутром, так і з коротким в залежності від генотипу другого з батьків.
генотип lala Собака має довге хутро, не несе алель короткого хутра. У таких собак можуть народитися цуценята як з довгим хутром, так і з коротким в залежності від генотипу другого з батьків.
результати в'язок 
Виберіть по горизонталі генотип одного з батьків
• Генотип першого батька: SaSa (коротке хутро)
• Генотип другого з батьків: SaSa (коротке хутро)

Всі цуценята будуть мати генотип SS – коротке хутро. Ніхто не несе алель довгого хутра.
Генотип другого з батьків: Sala (коротке хутро)

Всі цуценята будуть з коротким хутром. З ймовірністю 50% (половина посліду) цуценята будуть мати генотип SaSa - не будуть нести алель довгого хутра. Друга половина посліду матиме генотип Sala - носії алелі довгого хутра.

Генотип другого з батьків: lala (довге хутро)
Всі цуценята будуть з коротким хутром і мати генотип Sala - будуть нести алель довгого хутра.

література: 
Dierks, C., Mömke, S., Philipp, U., Distl, O. Allelic heterogeneity of FGF5 mutations causes the long-hair phenotype in dogs. Anim Genet:, 2013.

ВАЖЛИВО!
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
За дві години до проведення процедури взяття біоматеріалу тварина не слід годувати, бажана ізоляція від інших тварин.
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
Для цуценят і кошенят, як мінімум за дві години, треба виключити годування грудним молоком. Рекомендується промити ротову порожнину водою (для зручності можна використовувати шприц без голки).
01
Додайте вихованця в особистому кабінеті. Якщо ви хочете щоб була прописана ідентифікація тварини в результатах, ваш вихованець повинен бути чипованих (клеймо). Тільки вет лікар, керівник клубу або представник лабораторії може провести ідентифікацію тварини (сканування чіпа, наступний відбір біоматеріалу і завірення підписом і печаткою в анкеті).
02
Оформіть замовлення на сайті. Заповніть анкету на генетичне дослідженні (зверніться до адміністраторів). Також Ви можете звернутися в наш офіс для забору буккального епітелію (собакам породи: ам. Стаф, пітбуль, ам. Буллі не виконуэмо, сдякуэмо за розуміння).
03
Підпишіть на пакеті для біоматеріалу кличку тварини і номер Замовлення (який видно в особистому кабінеті і приходить на email)
04
Візьміть ватну паличку за один кінець. Уникайте торкання протилежним кінцем палички рук і навколишніх предметів
05
Протягом 10 секундвозвратно - поступальною ходою, обертаючи ватяну паличку, зберіть клітини епітелію внутрішньої сторони щоки, уникайте потрапляння на паличку великої кількості слини
06
Обріжте ножицями кінець палички, за який Ви трималися рукою, помістіть в паперовий конверт. Повторіть процедуру з трьома іншими ватяними паличками
07
Надішліть конверт Новою Поштою ( біоматеріал відсилається за рахунок відправника!) : г. Харьков, Нова пошта, відділення №8, ТОВ "Зооген Україна" (ОКПО 41890252) т. 067 629 00 42. (представник компанії)
08
Отримати результати аналізів в особистому кабінеті, срок виконання тестів на сайті вказан із розрахунку коли біоматеріал надійшов до лабораторії !
Після відправки повідомте номер ТТН Адміністратору Зооген Україна
Список партнерів, для здачі аналізів
Довжина шерсті, мутація p.A193V (c.578C>T)
DSM002
Код дослідження:
DSM002
OMIA:
Термін виконання:
4
Ціна:
955грн
Вихованець: