Про нас
ЗООГЕН Україна - Перший центр ветеринарної генетики
ЗООГЕН Україна - Перший центр ветеринарної генетики

"Зооген" - прикладна генетична лабораторія для домашніх тварин. Наше представництво в Україні з 1 січня 2017 року. Основна сфера нашої діяльності - проведення молекулярно-генетичних досліджень. Дослідження в галузі генетики необхідні для збереження і поліпшення якості породи. Т.к знаючи або припускаючи генотип тварин, що беруть участь в розведенні, заводчик має можливість попередити виникнення племінного браку і уникнути передачі спадкових захворювань майбутньому потомству.

Співробітники нашої лабораторії висококваліфіковані фахівці в галузі біології, ветеринарії і зоотехнії. Це дозволяє нам не тільки проводити аналізи, але і кваліфіковано консультувати власників і заводчиків, а також розвивати подальшу наукову діяльність.

Послуги генетичного центру

Ветеринарна лабораторна діагностика представлена ​​широким спектром досліджень в області генетики. Наші фахівці виконують:

  1. Генетичні тести для собак. Дослідження екстер'єру і морфологічних ознак, виявлення спадкових захворювань, визначення забарвлень і встановлення спорідненості.
  2. Тести для кішок. Аналізи дозволять встановити забарвлення, виявити хвороби, що передаються у спадок (полікістоз та інші), а також довжину шерсті.
  3. Тести для птахів. Дуже часто візуальне визначення статевої приналежності пернатих вихованців затруднено через слабку вираженість морфологічних ознак. У таких випадках власникам, які займаються розмноженням, краще пройти тестування.Ознайомитися з переліком досліджень можна на сайті: https://zoogen.ua.

Ветеринарна генетика: необхідність чи примха дбайливих власників?

Генетичні тести для кішок і собак - явище нове. Воно поки не отримало широкого поширення в нашій країні. До такої послуги найчастіше вдаються досвідчені заводчики і працівники розплідників. Однак генетичне тестування тварин може бути корисним і для звичайних власників. Воно дозволяє:

  1. Отримати ДНК-профіль собаки. Це система ідентифікації собаки, що дозволяє проводити встановлення спорідненості для підтвердження родоводу і при множинних в'язках.
  2. Визначити або перевірити батьківство. Необхідність підтвердження спорідненості першого ступеня між двома тваринами.
  3. Виявити схильність до спадкових захворювань, які виникають через мутації в генах. Це допоможе заздалегідь визначити коло профілактичних заходів, усунути фактори ризику, здатні зробити згубний вплив на організм тварин.
  4. Позбавити себе від довгострокових пошуків при зникнення або крадіжці вихованця.
  5. Вирішити численні запитання при плануванні потомства.
  6. Визначити повну генетичну формулу забарвлення.

Такі аналізи неможливо зробити в звичайних ветеринарних клініках. Для них потрібно дороге обладнання і спеціальні знання в різних областях: молекулярної генетики, зоології, ветеринарії, біології.

Звертаючись до нашого Центру ветеринарної діагностики, клієнти можуть розраховувати на об'єктивність, повноту, точність досліджень, незалежність експертів, високий рівень сервісу.

Ми допоможемо вибрати вам потрібний тест і правильно зробити забір біоматеріалу.

ЗООГЕН Україна - перший крок до Європи!
                                                                                  

Наші переваги
Понад 10 років з вамі
Понад 10 років з вамі
Передові технології
Передові технології
Нові дослідження
Нові дослідження
Зручно та швидко
Зручно та швидко
Оперативність досліджень
Оперативність досліджень
Провідна вережа клінік-партенрів по Україні
Провідна вережа клінік-партенрів по Україні